אודות

איכות זה נימרוד

מפעל "נימרוד" הינו המפעל היחיד בארץ המייצר את רוב חלקי דודי השמש והחשמל. נימרוד נחשב לאחד המפעלים הגדולים בתחומו בארץ.

ב"נימרוד" פס יצור יחיד מסוגו בארץ המתמחה במשך שנים רבות בתכנון , במחקר , בפיתוח וביצור חלקי הדוד והקולטים. ב"נימרוד" קו יצור חדש ממוחשב ויקר מאוד לציפוי אמאיל בדודים , הנחשב לקו המתקדם בארץ. מאות אלפי מערכות לחימום מים מתוצרת "נימרוד" הפועלות מזה שנים רבות בכל רחבי הארץ בתפוקה מלאה מהוות עדות נאמנה לאמון הרב שהציבור למד לתת במוצרי החברה.ֿ למפעלי נימרוד המובילים בארץ, מסורת מפוארת של יותר מ-53 שנות ייצור ושירות. ההקפדה על איכות המרכיבים והשירות המקצועי הנאמן, מייצגים את תפיסת העולם של משפחת המייסדים, שעדיין מנהלת את החברה במלוא המרץ והאכפתיות.

לצפייה בקטלוג

שירות ברחבי הארץ

ביקורת קפדנית

ותק של 53 שנים

ציפוי אמאיל

תווי תקן

נמרוד מפעל

מי אנחנו?

מפעל "נימרוד" הינו המפעל היחיד בארץ המייצר את רוב חלקי דודי השמש והחשמל. נימרוד נחשב לאחד המפעלים הגדולים בתחומו בארץ.

מאות אלפי מערכות לחימום מים מתוצרת "נימרוד" הפועלות מזה שנים רבות בכל רחבי הארץ בתפוקה מלאה מהוות עדות נאמנה לאמון הרב שהציבור למד לתת במוצרי החברה.

למפעלי נימרוד המובלים בארץ, מסורת מפוארת של יותר מ-53 שנות ייצור ושירות.

ההקפדה על איכות המרכיבים והשירות המקצועי הנאמן, מייצגים את תפיסת העולם של משפחת המייסדים, שעדיין מנהלת את החברה במלוא המרץ והאכפתיות.

מפעלי נימרוד ששוכנים בראשון לציון ובבת ים, משתרעים על שטח של 7,000 מ"ר.

מרכזי ההפצה בראשל"צ, חיפה, ירושלים, באר שבע ומערך מסועף של סניפים בכל רחבי הארץ, מבטיחים אספקה מהירה ושירות מקצועי לכל יישוב על מפת ישראל.

מפעל נימרוד מפעיל 6 מחלקות ראשיות:

מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקת ייצור, מחלקת בקרת איכות, מחלקת מכירות ארצית, מחלקת שירות ומחלקת ייצוא.

כל זאת כדי להעניק ללקוח את המוצר והשירות הטובים ביותר.

מנהלי המפעל ועובדיו עושים כל מאמץ כדי שהלקוח יקבל את הדוד הטוב ביותר.

דוד שישרת אותו בנאמנות לאורך שנים, בלי תקלות ובלי לשמוע את המשפט: "נגמרו המים החמים".

נימרוד נמצא בפיקוח מתמיד של מכון התקנים וכל מוצריו נושאים תו תקן ישראלי, תו בטיחות לאיכות מי שתיה ותקן איזו 9001 למערכת ניהול האיכות.

נימרוד המפעל היחיד בארץ שבנוסף לתקן ישראלי נושא את תו התקן הספרדי, הפורטוגלי, ארה"ב, הדרום אפריקאי, קזאחסטאן והאוסטרלי Water Mark ( אחד התקנים המחמירים בתחום האנרגיה סולארית).
עם לקוחות החברה נמנים: התעשייה הצבאית, התעשייה האווירית, משרד הביטחון, חברת חשמל, עמידר, עמיגור, הסוכנות היהודית, חלמיש, נעמת, אוניברסיטת אריאל, הום סנטר, אייס וקבלנים מובילים, חברות גדולות ומאות אלפים מתושבי ישראל.

כמו כן החברה מייצאת ל-29 מדינות ברחבי העולם.

מפעלי נימרוד מייצרים דודי שמש, דודי חשמל ודודים עם מחליפי חום.

להתקנה בעמידה בשכיבה בתליה- ובמבחר גדלים מ-30 ועד 300 ליטר.

המפעל מייצר גם מגוון קולטים עם צנרת ברזל או צנרת נחושת המולחמים במכונת לייזר אוטומטית מהמתקדמות בעולם.

דודי האיכות והקולטים העמידים של נימרוד, נועדו לעמוד בתנאי אקלים קשים ולהבטיח אספקה שוטפת של מים חמים בכל שעות היממה, קיץ וחורף.
זאת, תוך חיסכון ניכר בחשמל ובהוצאות תחזוקה.

"מוצרי נימרוד מספר 1 במים חמים, מהווים את הקניה הטובה ביותר"

איכות ושירות ללא תחרות במחירים הוגנים.

המחלקות שלנו

ב"נימרוד" פס יצור יחיד מסוגו בארץ המתמחה במשך שנים רבות בתכנון, במחקר, בפיתוח וביצור חלקי הדוד והקולטים. ב"נימרוד" קו יצור חדש ממוחשב ויקר מאוד לציפוי אמאיל בדודים. קולטי השמש של חברת נימרוד עשויים מנחושת ומשטח קליטה אלומיניום המולחם במכונת לייזר אוטומטית מהמתקדמות בעולם.

שירות והתקנות

נימרוד כמפעל מוביל בארץ , מציע ללקוחותיו מגוון גדול של אפשרויות לחימום מים ואת כל הדרישות בהתאם לתכנון הבית או הבנין. עם דודי וקולטי נימרוד ניתן לבצע התאמה מירבית לצרכים ולדרישות הלקוח מאות אלפי מערכות לחימום מים מתוצרת "נימרוד" הפועלות מזה שנים רבות בכל רחבי הארץ בתפוקה מלאה מהוות עדות נאמנה לאמון הרב שהציבור למד לתת במוצרי החברה. למפעלי נימרוד המובילים בארץ, מסורת מפוארת של יותר מ-53 שנות ייצור ושירות.

שירות והתקנות

מכירות ארצית

מרכזי ההפצה בראשל"צ, חיפה, ירושלים, באר שבע ומערך מסועף של סניפים בכל רחבי הארץ, מבטיחים אספקה מהירה ושירות מקצועי לכל יישוב על מפת ישראל.

מכירות ארצית

ייצוא

נימרוד כאחת החברות המובילות בישראל יכולה לומר בגאווה כי מערכות שלה נמצאות בכ – 29 מדינות בעולם ואנו כל הזמן משתדלים לפתח שווקים חדשים בחו"ל. לשם כך נימרוד חייבת להיות יעילה דינמית וגמישה ולענות על הצרכים של כל לקוח ולקוח בכל מדינה.

ייצוא

אביזרי אינסטלציה

מחלקת אביזרי אינסטלציה של חברת נימרוד הוקמה במטרה לשרת את מתקיני דודי השמש ולספק את כל הדרוש להתקנת הדוד מאז התרחבה מחלקה זו והחלה לשווק מקשרי נחושת, מחברי נחושת ומגולוון, ברזים כדוריים, ברזי ניל, מערבלי טמפרטורה צינורות פקס, צינורות שקופים, צינורות נחושת, שסתומי בטחון, אל חוזר, משחררי אויר משאבות, מיכלי התפשתות, גופי חימום, תרמוסטטים, מאיצי חום, מפסקים, כבלי חשמל, מהדקי חשמל, בידוד לצינורות, מסננים, אביזרי אטימה, ניפלים מגולוונים, ניפלים שחורים, אביזרי התקנה, כלי עבודה, ועוד מאות מוצרים.

אביזרי אינסטלציה

ייצור

ב"נימרוד" קו יצור חדש ממוחשב ויקר מאוד לציפוי אמאיל בדודים, הנחשב לקו המתקדם בארץ. קולטי השמש של חברת נימרוד עשויים מנחושת ומשטח קליטה אלומיניום המולחם במכונת לייזר אוטומטית מהמתקדמות בעולם.

ייצור

מו"פ ובקרת איכות

מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקת בקרת איכות, מבצעים בדיקות יסודיות לאורך שלבי היצור וכל זאת כדי להעניק ללקוח את המוצר והשירות הטובים ביותר. נימרוד נמצא בפיקוח מתמיד של מכון התקנים וכל מוצריו נושאים תו תקן ישראלי, תו בטיחות לאיכות מי שתייה, ותקן איזו 9001 למערכת ניהול האיכות.

מחקר פיתוח ובקרת איכות
תו תקן ספרדי תו תקן ספרדי
תו תקן ישראלי תו תקן ישראלי
תו בטיחות ישראלי תו בטיחות ישראלי
תקן איכות תקן איכות
ISO 9001 ISO 9001
מיוצר בישראל מיוצר בישראל
תו תקן ארצות הברית תו תקן ארצות הברית
תו תקן דרום אפריקאי תו תקן דרום אפריקאי
EMAIL סמל האמאיל
נימרוד - 54 שנים של איכות נימרוד - 54 שנים של איכות